הורים ממליצים על בייבי בננה

"המברשת היא דרך נפלאה לשמור על השיניים הקטנטנות נקיות. קל לאחוז בה, בזכות הבסיס המוצק והגמישות של החלק העליון. היא עשויה כולה מחומר רך לכן היא בטוחה ללעיסה ולא צריך לדאוג מחלקים קטנים שיישארו בפה של הקטנטנים. גם הגמישות שלה  נהדרת ואפשר להגיע איתה לכל מקום בפה, כדי שתהיו בטוחים שצחצחתם את כל השיניים והחניכיים שלהם."

מיטל, אם לבר ולליהיא

 

"התחילו לבצבץ אצלו 5-6 שיניים בבת אחת וידעתי שרק מברשת בייבי בננה יכולה לעזור לו. בכל פעם כשאנחנו במכונית הוא לועס את המברשת או מצחצח איתה את השיניים. זה מוצר נהדר ואני ממליצה עליו בחום לכל הקטנטנים שצריך להתמודד עם בקיעה של שיניים ראשונות."

מורן, אם למיכאל

 

"כן, אני אקנה את המברשת הזו וככל הנראה אקנה עוד אחת בשביל שי. האושר שנגרם לה כאשר יש לה משהו ללעוס חוץ מהידיים שלה, גורם גם לי להיות מאושרת. היא נהנית מזה שהיא יכולה להכניס את המברשת לפה בעצמה ואני נהנית מזה שהיא לומדת לצחצח שיניים בזמן שהיא מרגיעה את החניכיים הכואבים שלה. זה פלוס בשבילי ופלוס בשבילה."

שירי, אם לגילי ולשי

 

"מברשת בייבי בננה היא מתנה יוצאת מן הכלל להורים חדשים, להורים שבדרך וגם לזאטוט החדש שנכנס לחייכם. היא חמודה, הם ייהנו להשתמש בה והכי חשוב, היא בטוחה ואפקטיבית. מברשת בייבי בננה היא ללא ספק מברשת השיניים החמודה ביותר בעולם, אם אתם לא מאמינים לי, פשוט תסתכלו עליה".

נועם, הורה ובלוגר