אודות

הסיפור של מברשות בייבי בננה, בקצרה

לפני מספר שנים, הנכד של סנדרה, שהיה אז בן שנתיים, החליק ונפל על מברשת השיניים שלו כאשר הוא ניסה לצחצח שיניים. מברשת השיניים הפלסטית חדרה את החלק העליון של פיו ונעצרה סנטימטרים ספורים לפני שחדרה אל מוחו. סנדרה, כאם לשמונה ידעה שצריך למנוע את המקרים הללו, בהם תינוקות נופלים על מברשות שיניים קשות, אבל איך עושים את זה?

סנדרה פנתה אל כלתה, העוסקת בהיגיינת הפה, ואחרי ששוחחו בנושא נולד הרעיון ליצור מברשת שיניים גמישה ובטיחותית עבור תינוקות. כלתה של סנדרה לימדה אותה על דרישות הבטיחות בהן הן נדרשות לעמוד, כמו העיצוב בצורת האות C. הן חשבו יחדיו על רעיונות משעשעים שיכולים להתאים לצורת האות C והגיעו לבננה !

לסנדרה היה ניסיון ממוצרים קודמים שהחברה שלה פיתחה, תוך שימוש בפלסטיק ובחומרים נוספים.

לאחר התייעצות עם מספר מהנדסים ומומחים  החליטה סנדרה ש - 100% סיליקון רפואי יהיה החומר שיענה באופן הטוב ביותר לדרישת הגמישות.

בשנת 2004 טסה סנדרה לטייוון – בירת הסיליקון העולמית ושם פגשה את אנשי החברה שהפכה לבסוף ליצרנית של המברשות.

מברשות השיניים של בייבי בננה אושרו על ידי ה- FDA, נרשמו כפטנטים ונבדקו במעבדות פרטיות.

סנדרה ידעה שהמוצר שלה ייחודי -  שילוב גמיש של מברשת שיניים ונשכן שלא היה קיים בשוק באותם ימים. המוצר הושק בכינוס של האקדמיה האמריקנית לרפואת שיניים לילדים בוושינגטון די.סי במאי 2008.

המברשת של בייבי בננה עוררה הרבה התרגשות בכינוס והן החלו להימכר במרפאות שיניים לילדים ובחנויות בוטיק לתינוקות.

מאז הצגת הבכורה של מברשת בייבי בננה, המכירות ברחבי העולם אפשרו לחברה להתרחב למוצרים נוספים בתחום, כמו נשכן בייבי בננה (זהה למברשת המקורית אבל עם ידיות) ומברשת בייבי כריש החדשה.

 

שמי דורית, אם לשתי בנות – רונה ותום.

לפני כחמש שנים הקמתי את חברת Lovable המייצרת ומייבאת מגוון של מוצרי תינוקות.
אני חיה את עולם מוצרי התינוקות, מתרגשת ממנו ואוהבת אותו.

לפני מספר שנים, בביקור בארה"ב, נתקלתי במברשות של בייבי בננה ומיד רכשתי אחת. כשהבת הקטנה שלי, תום, לא הייתה מסוגלת להיפרד מהמברשת במשך תקופה ארוכה גמלה בלבי ההחלטה לייבא את מוצרי החברה ארצה.
בסוף שנת 2012 הבשילו התנאים ליבוא המברשות ארצה ובתחילת 2013 הובא ארצה המשלוח הראשון.

בין המוצרים שהחברה שלי מייבאת ניתן למצוא את מותג גרבי התינוקות האיכותי והמוכר ביותר בעולם Trumpette. בנוסף, החברה מייצרת את מוצרי המותג Tipitoe שהינו פיתוח ייחודי ומקורי של החברה.

ניתן למצוא מוצרים נוספים מבית Lovable באתר:

www.lovable.co.il